Mustelfeld OÜ

Hammustav kopp
Kopp, mida saab kasutada nii hariliku kopana, sahana, tasanduskopana, kui ka haaratsina. Kopa esiosa avaneb kahe hüdrosilindri abil, tänu millele saab koppa kasutada sahkamiseks, tasandamiseks ning kivide, puutüvede jms üleskorjamiseks. Avaneva põhja eeliseks on ka see, et koppa saab tühjendada kõrgemal, avades põhja esiserva allakallutamise asemel

Laius 1400 mm
Maht 210 l

 

KaeveseadeKaeveseadmega on võimalik kaevata kuni 2,6 meetri sügavusel, tänu millele saab hõlpsasti maasse ka septikud ja mahutid. Mõõtudelt väikse masinaga saab kerge vaevaga manööverdama igasse kodu hoovi, tänu keskliigendile ei lõhu ta ka pinnast. 


Max. kaevamissügavus 2600 mm
Laius 1300 mm
Poomi ulatusraadius 170 kraadi
Kopalaius 400 mm 

TõstekahvelTõstekahvel on sobiv töövahend mitmesuguste materjalide tõstmiseks ja teisaldamiseks kaubaalustel. Kahvli liust saab reguleerida. Avant on suurepärane masin koormate teisaldamiseks tänu täpsele roolimisele ja juhtimisele. Võrreldes tavapärasele kahveltõstukile on Avant paremtöötamisel välitingimustes ja maa.

SõnnikuharkHüdrosilindriga varustatud tugev sõnnikuhark. Ülalõua ehk haaratsi teralaadsed piigid tungivad mis tahes sõnniku sisse. Tänu võimsale silindrile ja sellele, et ülalõug liigub üles püstiasendisse, on võimalik hõlpsasti haarata nt heinapalli, oksahunnikut või palki.